Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Członkowie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2014r
1 Adamiak Aneta 201 Markwitz Wiesław
2 Adamski Przemysław 202 Matkowski Sławomir
3 Ananicz Aleksander 203 Mączka Marek
4 Bajon Marek 204 Meissner Wioletta
5 Bakalarz Marek 205 Meller Sławomir
6 Bałajewicz Mariusz 206 Michalska Magdalena
7 Bałoniak Barbara 207 Michalski Michał
8 Banach Arkadiusz 208 Michniewicz Joanna
9 Banaszak Andrzej 209 Miedzianowski Jan
10 Banaszewska Beata 210 Mielec Grzegorz
11 Banaszewski Szymon 211 Migdał Magdalena
12 Baranowska-Mosingiewicz Aleks 212 Migdał Magdalena
13 Baranowski Maciej 213 Mikołajczyk Mateusz
14 Bauer Eryk 214 Mikołajewska-Fischer Zofia
15 Bednarek Mirosława 215 Mikulska Bojana
16 Bednarowska Alicja 216 Milejska-Lewandowska Małgorzata
17 Bembnista Maciej 217 Miłkowska-Płotczyk Bogumiła
18 Biegańska Ewa 218 Mitkowska-Woźniak Hanna
19 Bielasik Karol 219 Mogiliński Mariusz
20 Bielecki Dariusz 220 Moszczyńska Katarzyna
21 Bieliński Maciej 221 Moszyński Rafał
22 Biernacki Zbigniew 222 Mościcki Adam
23 Blok Ryszard 223 Mroziński Krzysztof
24 Blukacz Arkadiusz 224 Mróz Bogusław
25 Blumski Wiesław 225 Mróz Małgorzata
26 Błasiak Tomasz 226 Murlewska Julia
27 Błońska-Polarczyk Beatrycze 227 Musielak Jarosław
28 Boczkowski Leszek 228 Muskała- Bylica Aleksandra
29 Borowski Dariusz 229 Nazaruk Halina
30 Bosacki Ryszard 230 Niecewicz Romuald
31 Brązert Jacek 231 Niemiec Józef
32 Brodowska Agnieszka 232 Niewolin Mirosław
33 Bruszewski Piotr 233 Nimer Anna
34 Brzezińska Emilia 234 Nowak-Markwitz Ewa
35 Brzoskenewicz Elżbieta 235 Nowakowska Dorota
36 Budzyński Włodzimierz 236 Nowakowski Błażej
37 Buks Joanna 237 Nycz Piotr
38 Buzdygan Katarzyna 238 Obrzut Bogdan
39 Cebulak Krzysztof 239 Ochmańska Katarzyna
40 Celewicz Zbigniew 240 Okoniewski Ryszard
41 Ceran Alicja 241 Olasińska Halina
42 Chmielewski Grzegorz 242 Olasiński Ryszard
43 Chmielnicka-Kopaczyk Maria 243 Olearska Ewa
44 Chwiłowicz Krystyna 244 Olejniczak Tomasz
45 Cholewa Dariusz 245 Olejnik Mikołaj
46 Ciach Katarzyna 246 Olesiak-Andryszczak Małgorzata
47 Cwojdziński Zygmunt 247 Olesiński Edmund
48 Czajka Ryszard 248 Olszewski Piotr
49 Czajkowska Agnieszka 249 Oronowicz Katarzyna
50 Czechmanowski Jarosław 250 Oszkodar Barbara
51 Czuba Bartosz 251 Oszukowski Przemysław
52 Czyżo Magdalena 252 Owczarek Małgorzata
53 Czyżyk Adam 253 Paciorek Mariusz
54 Dańska-Bidzińska Anna 254 Paleczek Grzegorz
55 Dawid Piotr 255 Pałys Bronisław
56 Dembińska Małgorzata 256 Pancześnik Krzysztof
57 Derwich Krzysztof 257 Pawlaczyk Michał
58 Dębniak Bogusław 258 Perlik Michał
59 Dobryjanowicz-Trepińska Ewa 259 Persona-Śliwińska Aleksandra
60 Dowgiałło-Smolarczyk Jadwiga 260 Peszek Wojciech
61 Drab Witold 261 Piecuch-Gelner Danuta
62 Drabarek Andrzej 262 Piekarski Tomasz
63 Drews Krzysztof 263 Piela Bogusława
64 Dubiel Mariusz 264 Pieńkowski Wojciech
65 Dudkiewicz Dariusz 265 Pietrus Łukasz
66 Durczyński Andrzej 266 Pietryga Erazm
67 Dziedzic Józef 267 Pietryga Marek
68 Dziobek Konrad 268 Piotrowska-Kmiel Ewa
69 Erdmann Michał 269 Pisarska Magdalena
70 Fender Bogdan 270 Piszczek Wojciech
71 Fischer Natalia 271 Podfigurna- Stopa Agnieszka
72 Florczak Marek 272 Podsiadło Katarzyna
73 Florjański Jerzy 273 Polak Krzysztof
74 Friebe Zbigniew 274 Poleszczuk Jacek
75 Gajewska Maria 275 Politowski Jarosław
76 Galbierz-Kwiatkowska Ewa 276 Poręba Aneta
77 Garncarz- Chrobot Magdalena 277 Poręba Ryszard
78 Gawrońska-Schaefer Ewa 278 Poziemski Paweł
79 Gilarski Witold 279 Przybylski Marcin
80 Głyda Ewa 280 Przybyłowicz Mariusz
81 Gmyrek Leszek 281 Przyłucka Paulina
82 Gniadek Rafael 282 Puacz Piotr
83 Goderski Robert 283 Rabiega Dorota
84 Gogacz Marek 284 Radoch Zenon
85 Golonko Andrzej 285 Ratajczak Monika
86 Góralewicz Jolanta 286 Ratajczak Paweł
87 Górska-Rzepa Hanna 287 Raukuć Wiesław
88 Grabowska Jadwiga 288 Respondek-Liberska Maria
89 Grądzki Przemysław 289 Ropacka Mariola
90 Grewling-Szmit Katarzyna 290 Rybakowski Łukasz
91 Grętkiewicz-Tomczyk Anna 291 Rybski Witold
92 Grotowski Waldemar 292 Ryniec Robert
93 Grzybowski Wojciech 293 Rzepka Krzysztof
94 Guliński Wojciech 294 Rzepka Rafał
95 Gurynowicz Grzegorz 295 Rzepka Ryszard
96 Gutowska-Czajka Danuta 296 Rzymski Paweł
97 Hadaś Krzysztof 297 Rzyp Romuald
98 Halerz-Nowakowska Barbara 298 Samulak Dariusz
99 Hamela- Olkowska Anita 299 Sankiewicz Krzysztof
100 Hansz Katarzyna 300 Sawicki Samber
101 Herbich Michael 301 Schwartz Małgorzata
102 Hrycyna Jowita 302 Sepioło Anna
103 Huzior Leszek 303 Seremak-Mrozikiewicz Agnieszka
104 Iciek Rafał 304 Sienkiewicz Marek
105 Ilski Aleksander 305 Sienkiewicz Robert
106 Ilczyszyn Waldemar 306 Sieroszewski Piotr
107 Jackiewicz Jacek 307 Sikora-Szczęśniak Dobrosława
108 Jackowiak Józef 308 Skibińska Bożena
109 Jackowski Paweł 309 Skorupska Elżbieta
110 Jagniątkowska Ewa 310 Skotnicki Mariusz
111 Jarski Jerzy 311 Skórczewski Jacek
112 Jarysz-Andryszak Agata 312 Skrzypczak Jana
113 Jarząbek Grażyna 313 Skublicki Stanisław
114 Jasiński Piotr 314 Sławatyński Andrzej
115 Jastrzębski Arkadiusz 315 Słodki Maciej
116 Jezuita Jan 316 Słodki Zbigniew
117 Jeżak Andrzej 317 Słomko Zbigniew
118 Jędraszak Maria 318 Słopień Radosław
119 Jędrzejczyk Sławomir 319 Smoczyńska Wiesława
120 Kacalski Juliusz 320 Sobański Andrzej
121 Kaczmarek Barbara 321 Sobczyk Zdzisław
122 Kaczmarek Piotr 322 Sodowski Krzysztof
123 Kajdy Anna 323 Sokalska Anna
124 Kaluba- Skotarczak Agnieszka 324 Sola Euzebiusz
125 Kampioni Małgorzata 325 Solana Krzysztof
126 Kapcińska Urszula 326 Spaczyński Robert
127 Kaplenko Irina 327 Sroka Łukasz
128 Karoń Małgorzata 328 Stachowiak Grzegorz
129 Karoń Przemysław 329 Stachowicz Norbert
130 Kądziołka Przemysław 330 Stefanowicz Joanna
131 Kempiak Joanna 331 Stobiecki Rafał
132 Kędzia Witold 332 Strzyżewski Wojciech
133 Klewar Marek 333 Surkont Grzegorz
134 Kłak Katarzyna 334 Szafranko Krzysztof
135 Knafel Anna 335 Szczecina Roman
136 Knapp Paweł 336 Szczepańska Małgorzata
137 Kobos Jarosław 337 Szczęsna Arleta
138 Kocyłowski Rafał 338 Szczot Marian
139 Kofta Michał 339 Szczurak Sławomir
140 Konieczka Andrzej 340 Szczygłowski Marek
141 Konieczny Michał 341 Szlachta Aleksander
142 Korczak Witold 342 Szlęzak Elżbieta
143 Kornacki Jakub 343 Szpejankowski Krzysztof
144 Kondracka Adrianna 344 Szuber Michał
145 Kornatowski Leszek 345 Szumski Maciej
146 Korszun Przemysław 346 Szymanowski Krzysztof
147 Kostrzak Anna 347 Szymczak Magdalena
148 Kowalski Andrzej 348 Szymkiewicz-Dangel Joanna
149 Kozarzewski Marek 349 Szymula Dariusz
150 Kozber Hanna 350 Śpiewankiewicz Beata
151 Kozerski Jerzy 351 Świerzyński Edward
152 Kozerski Wojciech 352 Święc Mariusz
153 Koźlik Jacek 353 Targowska-Ferenc Agata
154 Krajczy Norbert 354 Tarkowski Rafał
155 Krajewski Maciej 355 Terpiłowski Łukasz
156 Krawczyk Józef 356 Tomaszewska Beata
157 Kroczek-Grządzielska Beata 357 Tomaszewski Jakub
158 Kromer Piotr 358 Tomczak Feliks
159 Krygowska-Zielińska Joanna 359 Tomczak Lidia
160 Krysta Anna 360 Tomiałowicz Marek
161 Krysztofiak Ireneusz 361 Trusz Wojciech
162 Krystowski Gerard 362 Trzeciak Marcin
163 Krzystoniak Marek 363 Uchman Paweł
164 Krzyścin Mariola 364 Walecki Jerzy
165 Krzyżanowski Arkadiusz 365 Wańczyk Tomasz
166 Kucharski Paweł 366 Warenik-Szymankiewicz Alina
167 Kuczyński Andrzej Wojciech 367 Wasilewski Zbigniew
168 Kujawa Adam 368 Waśniewski Tomasz
169 Kułak Barbara 369 Watrowski Rafał
170 Kumoch Malwina 370 Wawrzkiewicz Angelika
171 Kunert Andrzej 371 Wender-Ożegowska Ewa
172 Kurczab Renata 372 Węgrzyn Piotr
173 Kwiatkowski Sebastian 373 Węgrzynowski Jerzy
174 Kwiatkowski Wojciech 374 Wicherek Łukasz
175 Laber Sławomir 375 Widenka- Macina Karolina
176 Lemancewicz Adam 376 Więznowska- Mączyńska Kinga
177 Lepiarczyk Artur 377 Wikieł Bogusław
178 Leśniewska Monika 378 Winter Waldemar
179 Lewandowska-Andruszuk Izabel 379 Wiśniewski Mirosław
180 Lewandowski Piotr 380 Witczak Kamila
181 Lewczuk Łukasz 381 Włodyka Wojciech
182 Liro Marcin 382 Włosińska Joanna
183 Łagan Jerzy 383 Wolski Adam
184 Maciejewska Marzena 384 Wolski Zbigniew
185 Macudzińska- Lisiecka Iwona 385 Woźniak Sławomir
186 Madejczyk Mateusz 386 Wrona Marcin
187 Magnowska Magdalena 387 Wróblewski Mariusz
188 Magnowski Piotr 388 Wyrwas Dorota
189 Maj Jarosław 389 Zawadzka-Wojtasiak Joanna
190 Majka Stanisław 390 Zawiejska Agnieszka
191 Malecha Janusz 391 Zemer Mariusz
192 Malewski Zbyszko 392 Ziętkowiak Wojmir
193 Małek Michał 393 Zioło Marcin
194 Marciniak Alfred 394 Zmaczyński Kazimierz
195 Marcinkowski Rafał 395 Zygmunt Andrzej
196 Marianowski Piotr 396 Zubik Radosław
197 Markiewicz Małgorzata 397 Żebiełowicz Dariusz
198 Markowska Anna 398 Żołnierczyk Piotr
199 Markowska Janina 399 Żółtowski Sławomir
200 Markuszewska Irena    

Jetseś w sekcji: Informacje ogólne - Ten artykuł należy do kategorii: Struktura organizacyjna

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Używamy cookies w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapamiętania określonych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli chcesz dowiedziećˇ się więcej o plikach cookie i możliwości wyłączenia ich obsługi w przeglądarkach zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

Dyrektywa Unii Europejskiej dotycząca przetwarzania danych osobowych i ochrony prywatności w sektorze łączności elektronicznej